> Aktualności

Targi Górnicze 2017

W dniach 29.08-01.09.2017 wraz z firmami BETEK oraz OPREMA RAVNE mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego 2017.

targi1

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i wyrazili zainteresowanie naszymi produktami. Cieszymy się ze wspólnych spotkań i rozmów. Razem z nami był obecny dyrektor generalny technologii podziemnych BETEK pan Thomas Neff oraz Oliver Spengler odpowiedzialny za technologie zabezpieczania przed wycieraniem Tungstuds.

targi2

 

Również z firmy OPREMA (producenta najwyższej klasy wiertarek pneumatycznych) mieliśmy zaszczyt gościć dyrektora generalnego pana Darko Jevšnikar oraz dyrektor Handlową Andreja Repnik Petrič…

 targi3

 

Doborowe towarzystwo, prezentacja naszych produktów oraz nieskończenie wiele tematów…
Jednym słowem DZIAŁO SIĘ!
Temat nr 1: niezawodne narzędzia firmy BETEK oraz niezastąpione wiertarki i młotki firmy OPREMA.


Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie oraz zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Budownictwo Specjalistyczne                   Zakłady skalne                                  Produkcja z granitu       

          trgi4            targi5


Dobra lekcja z wiercenia

W dniach 3-9 maja br. wspólnie z GDS i MWH wizytowaliśmy obecnie największą budowę w Sztokholmie, w której wykorzystywane są dostarczane przez nas młotki z napędem wodnym oraz korony wyprodukowane przez naszego partnera w USA, firma Drill King.

zdjęcie2.JPG

Również młotki WAI 50 i 60 zostały wykorzystane do wzmocnienia i podchwycenia fundamentów oraz podniesienia budynku Muzeum Morskiego w Sztokholmie do poziomu. Prace konieczne z uwagi na osiadanie budynku. Pale fi 140mm wiercone były na głębokość 22m. Grunt stanowił 15m nasyp z otoczaków piasku, gliny, drewna itp. Technologia ta pozwala na wykonanie pala bez osłabiania i rozluźniania podłoża pod budynkiem jak i pod już istniejącymi palami. Technologia nieinwazyjna.

zdjęcie3.JPG